Україна
місцеве самоврядування
Петропавлівська селищна рада
Петропавлівський район, Дніпропетровська область
Проект рішення
від 05 жовтня 2021р.№ 
Про зміну юридичної адреси Лозівської гімназії Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної ради
Опубліковано 05 жовтня 2021

У зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої України, відповідно до п.4 Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» (утворено Синельниківський район з включенням до нього Петропавлівської селищної ради),  відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з    метою забезпечення  належної діяльності   закладу, приведення установчих документів закладу   освіти у відповідність до вимог чинного законодавства, враховуючи висновки постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації, селищна рада:

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до Положення Лозівської гімназії Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної ради  в частині  місцезнаходження (юридичної   адреси) , а саме:  змінити юридичну адресу з 52750,                                                           Дніпропетровська область, Петропавлівський район, село Лозове, вул.Центральна, будинок 70  на юридичну адресу:  52750,                                                           Дніпропетровська область, Синельниківський  район, село Лозове, вул. Центральна, будинок 70  та затвердити його в новій редакції (додається).

2.  Директору Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної ради  забезпечити державну реєстрацію внесення змін до відомостей про юридичну особу в порядку передбаченому законодавством України.

3. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з      питань прав людини,законності,депутатської діяльності,етики,регламенту та зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації.


В.о. селищного голови                             Лариса ЗАМУРА

смт. Петропавлівка

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux