Працівники ради
опубліковано 17 грудня 2020 року о 17:36

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

  • Начальник відділу — головний бухгалтер — Свинарьова Алла Вікторівна
  • Головний спеціаліст - Синьогіна Маргарита Ігорівна
  • Спеціаліст I-ї категорії — Симоненко Валентина Степанівна
  • Спеціаліст I-ї категорії — Ляхімець Анна Ігорівна
  • Спеціаліст I-ї категорії — Вербицька Валентина Іванівна
  • Спеціаліст I-ї категорії — Бєдіна Юлія Володимирівна
  • Спеціаліст I-ї категорії — Шевчик Ольга Володимирівна
  • Спеціаліст I-ї категорії — Руча Людмила Василівна
  • Спеціаліст I-ї категорії — Іванова Тетяна Валеріївна

Юридичний відділ

  • Начальник відділу — юрисконсульт — Руча Тетяна Миколаївна
  • Спеціаліст І-ї категорії-юрисконсульт — Москалець Анна Олександрівна
  • Спеціаліст І-ї категорії-юрисконсульт — Гапонова Вікторія Сергіївна

Загальний відділ

  • Начальник відділу — Сисун Інна Іванівна
  • Головний спеціаліст — Хижняк Світлана Юріївна
  • Секретар керівника — Мойсюк Юлія Василівна

Відділ трудового архіву

  • Начальник відділу — Корх Тетяна Андріївна

Відділ земельних відносин, містобудування, архітектури, комунальної власності та екології

  • Начальник відділу — Аксьонова Людмила Миколаївна
  • Головний спеціаліст — Верешко Оксана Василівна
  • Спеціаліст I-ї категорії  - Вовк Тетяна Володимирівна
  • Спеціаліст I-ї категорії  - Воронежська Поліна Русланівна

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» (ЦНАП)

  • Начальник відділу-адміністратор — Гречко Наталя Володимирівна
  • Адміністратор — Корж Олексій Миколайович
  • Адміністратор  - Берло Вікторія Миколаївна
  • Адміністратор — Кравченко Оксана Валентинівна

Відділ державної реєстрації

  • Начальник відділу-державний реєстратор — Іващук Сергій Анатолійович
  • Державний реєстратор — Шеліпова Альона Юріївна

Служба у справах дітей

  • Начальник відділу — Карпенко Світлана Миколаївна
  • Головний спеціаліст — Травянко Наталія Олександрівна

Відділ освіти, молоді та спорту

  • Начальник відділу -  Авдіюк Людмила Володимирівна
  • Головний спеціаліст — Савченко Оксана Володимирівна
  • Спеціаліст I-ї категорії —Толубець Валентина Володимирівна

Сектор з питань економічного розвитку та інвестиційної діяльності

  • Завідувач сектору — Мінка Тетяна Вікторівна

Сектор соціального захисту населення

  • Завідувач сектору — Цибулько Оксана Володимирівна
  • Спеціаліст I-ї категорії — Юркіна Людмила Володимирівна

Сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, військово-облікового столу, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами 

  • Завідувач сектору — Косенко Ірина Анатоліївна

Сектор культури, туризму, національностей та релігій

  • Завідувач сектору — Поляновська Людмила Валентинівна

Фінансовий відділ

  • Начальник відділу — Мішуровська Любов Миколаївна
  • Головний спеціаліст — Кащишена Наталя Валеріївна
  • Головний спеціаліст — Ляхімець Юлія Володимирівна
  • Головний спеціаліст — бухгалтер — Корх Людмила Миколаївна

Діловод:

Сазанська Анастасія Олегівна

Ткаченко Людмила Іванівна

Губан Олена Лаврентіївна





















Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux